-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісно технічне обслуговування комп’ютерного томографу Asteion S4, виробництва Toshiba (ДК 021:2015:50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012344-a
Завершена
32 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
f3fa7e6b9e1041b88f40a12d8f70c014
Внутрішній номер закупівлі:
30245621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012344-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05384318
-
Адреса:
45601, Україна, Волинська область, с. Липини, ВУЛИЦЯ ТЕРЕМНІВСЬКА, будинок 98
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Бойко 380956038261 vopl111@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
32 400.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервісно технічне обслуговування комп’ютерного томографу Asteion S4, виробництва Toshiba (ДК 021:2015:50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
45601, Україна, Волинська область, с. Липини, ВУЛИЦЯ ТЕРЕМНІВСЬКА, будинок 98
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42084858
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, Соборна,14
Ціна пропозиції
32 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e503dfbd3c44583a93c3112d68bc030
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012344-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42084858
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, Соборна,14
Номер договору:
428
Сума договору:
32 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний