• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шкільне обладнання, засоби навчання та навчальне приладдя для оснащення кабінетів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

3 094 484.16 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
22
год
32
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b63fef7e8d7a4f1691f7b6b8622d44f5
Внутрішній номер закупівлі: 30245609
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012326-a   
Замовник: Берегометська селищна рада
Контактна особа: Паучек Адріана Анатоліївна 380975742331 adrianadumenko2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 094 484.16 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:33 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:33 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:33 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 094 484.16 Шкільне обладнання, засоби навчання та навчальне приладдя для оснащення кабінетів