-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шкільне обладнання, засоби навчання та навчальне приладдя для оснащення кабінетів
Оголошено тендер
3 713 381.00
UAH
Номер:
1cde52972ddf4da1ac8e11c7ed23ba0c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007020-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Берегометська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416996
-
Адреса:
59233, Україна, Чернівецька область, Берегомет, Центральна, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Берегометська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416996
-
Адреса:
59233, Україна, Чернівецька область, Берегомет, Центральна, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 713 381.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільне обладнання, засоби навчання та навчальне приладдя для оснащення кабінетів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 13:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерегометська
Сума416 525.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерегометська
Сума3 296 856.00 UAH