• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сіль технічна; 14410000-8: Кам’яна сіль за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)

526 411.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
54
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 22edbecbabe445b3b3bde95294e30244
Внутрішній номер закупівлі: 30245612
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012334-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛУЖБА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Мєльнікова Світлана Василівна 0513657849 S.V.MELNIKOVA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 526 411.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:33 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:33 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:33 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴526 411.67 Сіль технічна; 14410000-8: Кам’яна сіль за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника