-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна; 14410000-8: Кам’яна сіль за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
631 694.00
UAH
Номер:
0ac95f98a07241498e3670bc86af0197
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014745-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛУЖБА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30055111
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Європейська, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛУЖБА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30055111
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Європейська, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
631 694.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сіль технічна; 14410000-8: Кам’яна сіль за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 18:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденноукраїнськ
Сума300 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума331 694.00 UAH