• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо ЄВРО-5

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 18:04)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 18:04)

70 347 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
16
год
36
хв
43
сек
Гарантія - 900 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7ae8d5013d8e4005891f45877e55847d
Внутрішній номер закупівлі: 30245607
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012332-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ярослав Талапа +380958774742 kp.uzmt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 70 347 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:32 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:32 - 11.09.2026 18:04
Період оскарження: 31.08.2026 18:32 - 08.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 14:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 347 500.00 Дизельне паливо ЄВРО-5