-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПОСЛУГИ З ПРИБЕРАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРИМІЩЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖА...×-
ПОСЛУГИ З ПРИБЕРАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРИМІЩЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КОД ДК 021:2015-90910000-9 «ПОСЛУГИ З ПРИБИРАННЯ»
- ID: UA-2025-12-12-002678-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27528905
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державно...×-
Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації), код ДК 021:2015 - 79710000-4 «Охоронні послуги»
- ID: UA-2025-12-12-001727-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27527918
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державно...×-
Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, код ДК 021:2015 - 79710000-4 "Охоронні послуги"
- ID: UA-2024-12-09-012240-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23583822
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 79710000-4, охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміще...×-
Код ДК 021:2015 - 79710000-4, охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації).
- ID: UA-2023-12-21-010796-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20187676
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень...×-
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації
- ID: UA-2023-02-03-016460-a
- Дата створення : 03.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16857902
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень...×-
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації)
- ID: UA-2021-11-24-007558-b
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12678919
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень...×-
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації)
- ID: UA-2021-01-25-006326-c
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8256953
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних прим...×-
Охоронні послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації)
- ID: UA-2020-01-21-004266-c
- Дата створення : 21.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4326496
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних буді...×-
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації)
- ID: UA-2019-01-11-000649-a
- Дата створення : 11.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3198084
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних буді...×-
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації)
- ID: UA-2019-03-02-000049-b
- Дата створення : 02.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3139786
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних буді...×-
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації)
- ID: UA-2017-12-29-000735-a
- Дата створення : 29.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1711816
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Охоронні послуги- ID: UA-2017-03-06-002419-b
- Дата створення : 06.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 702961
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної...×-
Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
- ID: UA-2017-02-08-003016-c
- Дата створення : 08.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 666882
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги з діяльності приватних охоронних служб- ID: UA-2015-12-22-000135-a
- Дата створення : 22.12.15
- Внутрішній номер закупівлі: 51889
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги дистанційного обслуговування систем безпеки- ID: UA-2015-12-22-000085-b
- Дата створення : 22.12.15
- Внутрішній номер закупівлі: 51835
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37308812ДК 021:2015: 79714100-3 Послуги з розшукуЗавершена -