-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації), код ДК 021:2015 - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-001727-a
Завершена
1 161 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
a8037fcb624f4d14aa00e37b3d28a4ab
Внутрішній номер закупівлі:
27527918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-001727-a
Замовник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, будинок 42
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Петращук Зоя Миколаївна 380442816668 zoia.petraschuk@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 161 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 09:45 - 17.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 09:45 - 20.12.2025 00:00
Аукціон:
з 22.12.2025 15:59
Період кваліфікації:
20.12.2025 00:00 - 22.12.2025 16:12
Період завантаження договору:
28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 161 600.00 Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації), код ДК 021:2015 - 79710000-4 «Охоронні послуги»