-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації), код ДК 021:2015 - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Оголошено тендер
1 161 600.00
UAH
Номер:
c41aad9134894e269c283f27e35d820e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-12-001768-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, будинок 42
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, будинок 42
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 161 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації), код ДК 021:2015 - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.12.2025 09:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 161 600.00 UAH