-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації)
Тендер Prozorro UA-2019-03-02-000049-b
Згідно тендерної документації
Торги відмінено
675 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 3 000.00 UAH
Номер:
81b9e8d7d2764be58b31e0e75941abec
Внутрішній номер закупівлі:
3139786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-02-000049-b
Замовник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романенко Світлана Віталіївна 380442816607 ekonomdepgrda@golosiiv.gov.ua http://golos.kievcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
675 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
02.03.2019 22:36 - 09.03.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2019 22:36 - 19.03.2019 15:00
Аукціон:
з 20.03.2019 14:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4
(Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.04.2019 - 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
a23a78750ce7400aa31537ebf39181dd
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
торги відмінено на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі, а саме:
відсутності подальшої потреби в закупівлі послуг.
Дата опублікування:
20.03.2019 13:50
Статус:
Виконано