• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації

Завершена

740 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
Номер: 6384fe900ccd47368228270f744cb8e8
Внутрішній номер закупівлі: 16857902
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-03-016460-a   
Замовник: Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
Контактна особа: Романенко Світлана Віталіївна 380442816668 gosp_golos@kmda.gov.ua http://golos.kievcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 740 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.02.2023 23:22 - 08.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.02.2023 23:22 - 11.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 11.02.2023 00:03 - 14.02.2023 18:42
Період завантаження договору: 20.02.2023 00:00 - 02.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴740 000.00 код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації