-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Тендер Prozorro UA-2017-02-08-003016-c
Згідно тендерної документації
Торги не відбулися
355 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 775.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 775.00 UAH
Номер:
6f5c06e85f214382a8eb5f4cb45d35e9
Внутрішній номер закупівлі:
666882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-08-003016-c
Замовник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романенко Світлана Віталіївна 380442816607 ekonomdepgrda@golosiiv.gov.ua http://golos.kievcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
355 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2017 19:20 - 14.02.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2017 19:20 - 24.02.2017 15:00
Аукціон:
27.02.2017 14:17 - 27.02.2017 14:56
Період кваліфікації:
27.02.2017 14:56 - 07.03.2017 11:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴355 000.00 Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації