-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації)
Тендер Prozorro UA-2021-11-24-007558-b
Завершена
850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 250.00 UAH
Номер:
73bc2f20ba9d4a24903dd44d199768d5
Внутрішній номер закупівлі:
12678919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-24-007558-b
Замовник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Романенко Світлана Віталіївна 380442816668 gosp_golos@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 250.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2021 17:25 - 30.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2021 17:25 - 10.12.2021 10:00
Аукціон:
13.12.2021 15:00 - 13.12.2021 15:23
Період кваліфікації:
13.12.2021 15:23 - 16.12.2021 16:34
Період завантаження договору:
16.12.2021 16:34 - 05.01.2022 16:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих Виконавцем Послуг здійснюється Замовником щомісяця шляхом перерахування коштів в національній валюті України, в безготівковій формі на поточний рахунок Виконавця протягом 10 (десяти) банківських днів після підписання Сторонами Акта наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015- 79710000-4
охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
Оскарження: 16.12.2021 16:34 - 27.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42624344
-
Контактна особа:
Ігор +380672304043 tehno_bez@ukr.net
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, Київ, Дяченка, 20-в, кв.93
Оскарження: 16.12.2021 16:34 - 27.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
847 581.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
847 581.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2021 16:34
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОХОРОНА.РЕГІОН.2021"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44336178
-
Контактна особа:
ОХОРОНА РЕГІОН 2021 +380634086940 21or2021@gmail.com
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, КИЇВ, вул.Дяченка Івана (Дарницький р-н), будинок 20-В, квартира 93
Початкова пропозиція
848 322.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
848 322.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e29c5d2c0e0a4bb6b929bc8db7781b97
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-007558-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42624344
-
Контактна особа:
Ігор +380672304043 tehno_bez@ukr.net
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, Київ, Дяченка, 20-в, кв.93
Номер договору:
97
Сума договору:
926 906.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Дата підписання:
28.12.2021 14:00
Статус:
Виконаний