-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації)
Тендер Prozorro UA-2017-12-29-000735-a
Згідно тендерної документації
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
e5369f67a79c4ca5a1f2c673a4f2e27b
Внутрішній номер закупівлі:
1711816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-29-000735-a
Замовник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романенко Світлана Віталіївна 380442816607 ekonomdepgrda@golosiiv.gov.ua http://golos.kievcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2017 17:02 - 15.01.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2017 17:02 - 25.01.2018 15:00
Аукціон:
26.01.2018 15:40 - 26.01.2018 16:13
Період кваліфікації:
26.01.2018 16:13 - 08.02.2018 19:18
Період завантаження договору:
08.02.2018 19:13 - 28.02.2018 19:13
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні Послуги код за ДК 021:2015 - 79710000-4
(Послуги з охорони адміністративних будівель Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
приватне підприємство "Славія"
Оскарження: 26.01.2018 16:13 - 13.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32704669
-
Контактна особа:
Захарченко Ірина Григорівна 380634453386, 0634453386 slavia.kadri@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Ялтинська, буд. 5 - Б
Оскарження: 26.01.2018 16:13 - 13.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
419 158.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.02.2018 17:35
Документи
17
Скарги
1
ПП "ОХОРОНА-001"
Оскарження: 02.02.2018 17:35 - 13.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39415179
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona001@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Оскарження: 02.02.2018 17:35 - 13.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
504 828.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 732.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.02.2018 17:41
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Безпека С"
Оскарження: 02.02.2018 17:41 - 19.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39090348
-
Контактна особа:
Тарасов В'ячеслав Юрійович 536-46-32 maksbezpeka@ukr.net
-
Адреса:
04114, Україна, Київська область, Київ, вул.Вишгородська,45 оф.1,2
Оскарження: 02.02.2018 17:41 - 19.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
477 478.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.02.2018 19:13
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Група Компаній Феміда"
Оскарження: 08.02.2018 19:13 - 19.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36557548
-
Контактна особа:
Синицький Леонід Анатолійович 380963097816 oborona_sb@ukr.net
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, С. Крушельницької, 3, оф. 121
Оскарження: 08.02.2018 19:13 - 19.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
598 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
460 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2018 19:18
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
b925ad6c449d42a69c373eb768ad5e7a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-29-000735-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Група Компаній Феміда"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36557548
-
Контактна особа:
Синицький Леонід Анатолійович 380963097816 oborona_sb@ukr.net
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, С. Крушельницької, 3, оф. 121
Номер договору:
16
Сума договору:
460 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.02.2018 15:00
Статус:
Підписаний