-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації)
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-006326-c
Завершена
710 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 550.00 UAH
Номер:
306097ffd4624ab0bdc5bba4bb72acbd
Внутрішній номер закупівлі:
8256953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-006326-c
Замовник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Романенко Світлана Віталіївна 380442816668 svitlana.romanenko@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
710 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 550.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2021 20:43 - 31.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2021 20:43 - 10.02.2021 10:00
Аукціон:
11.02.2021 13:59 - 11.02.2021 14:20
Період кваліфікації:
11.02.2021 14:20 - 12.02.2021 18:54
Період завантаження договору:
12.02.2021 18:54 - 04.03.2021 18:54
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих Виконавцем Послуг здійснюється Замовником щомісяця шляхом перерахування коштів в національній валюті України, в безготівковій формі на поточний рахунок Виконавця протягом 10 банківських днів після підписання Сторонами Акта наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015- 79710000-4
охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
03039, Україна, м. Київ, м. Київ, • проспект. Голосіївський, буд.42 (Об’єкт № 1), адміністративна будівля; • вулиця Бурмистенка, буд.11 (Об’єкт № 2), архівне приміщення; • провулок Жуковського, буд.15 корпус 3 (Об’єкт № 3), архівне приміщення; • вулиця Васильківська, буд.53, корпус 1 (Об’єкт № 4), відділ благоустрою; • проспект Науки, буд. 24/2 (Об’єкт № 5), архівне приміщення; • вулиця Костанайська, буд.1 (Об’єкт № 6), складське приміщення.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
Оскарження: 12.02.2021 18:54 - 23.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42624344
-
Контактна особа:
Ігор +380672304043 tehno_bez@ukr.net
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, Київ, Дяченка, 20-в, кв.93
Оскарження: 12.02.2021 18:54 - 23.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
707 961.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
707 961.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2021 18:54
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "ІРБІС 2001"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31627882
-
Контактна особа:
Мамчур Валентина В'ячеславівна +380667576497 irbis_2001@ukr.net
-
Адреса:
03040, Україна, м. Київ, Київ, вул. ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, буд. 168-Г, кв. 43
Початкова пропозиція
708 527.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
708 527.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
bfd03d368a8b42668c2c80f57807747c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-006326-c-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42624344
-
Контактна особа:
Ігор +380672304043 tehno_bez@ukr.net
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, Київ, Дяченка, 20-в, кв.93
Номер договору:
26
Сума договору:
707 961.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.03.2021 08:00
Статус:
Виконаний