-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015- 79710000-4 охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації)
707 961.60
UAH без ПДВ
Номер:
bfd03d368a8b42668c2c80f57807747c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-006326-c-b1
Замовник:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308812
-
Контактна особа:
Романенко Світлана Віталіївна 380442816668 svitlana.romanenko@kmda.gov.ua
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42624344
-
Контактна особа:
Ігор +380672304043 tehno_bez@ukr.net
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, Київ, Дяченка, 20-в, кв.93
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
26
Дата підписання:
01.03.2021 08:00
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
707 961.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
707 961.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015- 79710000-4
охоронні послуги (послуги з охорони адміністративних приміщень Голосіївської районної в місті києві державної адміністрації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
03039, Україна, м. Київ, м. Київ, • проспект. Голосіївський, буд.42 (Об’єкт № 1), адміністративна будівля; • вулиця Бурмистенка, буд.11 (Об’єкт № 2), архівне приміщення; • провулок Жуковського, буд.15 корпус 3 (Об’єкт № 3), архівне приміщення; • вулиця Васильківська, буд.53, корпус 1 (Об’єкт № 4), відділ благоустрою; • проспект Науки, буд. 24/2 (Об’єкт № 5), архівне приміщення; • вулиця Костанайська, буд.1 (Об’єкт № 6), складське приміщення.
На карті