-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.- ID: UA-2026-09-03-009055-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282457
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.- ID: UA-2026-08-21-002020-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30153984
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги косарки та трактора (викошування комбінованих трав окрім парків)- ID: UA-2026-08-20-001169-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30138872
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покіс травостою на узбіччі доріг та інше- ID: UA-2026-08-19-010922-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30134532
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (пор...×-
Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (порослі) та інше)
- ID: UA-2026-08-19-009337-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133125
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.- ID: UA-2026-07-07-005846-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29748914
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.- ID: UA-2026-06-22-011403-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613028
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покіс травостою на узбіччі доріг та інше- ID: UA-2026-06-18-003756-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29576883
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (пор...×-
Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (порослі) та інше)
- ID: UA-2026-06-18-001417-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29574546
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покіс травостою на узбіччі доріг та інше- ID: UA-2026-06-02-008237-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29409563
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (пор...×-
Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (порослі) та інше)
- ID: UA-2026-06-02-005121-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29406464
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги косарки та трактора (викошування комбінованих трав окрім парків)- ID: UA-2026-04-29-010290-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29069796
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покіс травостою на узбіччі доріг та інше- ID: UA-2026-04-14-009314-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28911964
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги косарки та трактора (викошування комбінованих трав окрім парків)- ID: UA-2026-04-07-000758-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28841420
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання парків(викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (поро...×-
Послуги з утримання парків(викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (порослі) та інше)
- ID: UA-2026-04-01-012037-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28795421
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -