-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-011403-a
Торги не відбулися
621 494.17
UAH з ПДВ
Номер:
5cc6cb1ae61642b895719dabdf4ff9a4
Внутрішній номер закупівлі:
29613028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-011403-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тилик Катерина +380614341484 vmr-zakupivli@ukr.net http://vilnyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
621 494.17 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 16:14 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 16:14 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴621 494.17 Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.