-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (порослі) та інше)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-009337-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
208 922.90
UAH без ПДВ
Номер:
16e5111fde8a40e4bd5b85dcf01fedf9
Внутрішній номер закупівлі:
30133125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-009337-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тилик Катерина +380614341484 vmr-zakupivli@ukr.net http://vilnyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
208 922.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:14 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:14 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
27.08.2026 12:48 - 27.08.2026 13:17
Період кваліфікації:
27.08.2026 13:17 - 31.08.2026 12:30
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 922.90 Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (порослі) та інше)