-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-002020-a
Торги не відбулися
293 756.92
UAH без ПДВ
Номер:
0f4a646e49f74cdc9ca31478028f160b
Внутрішній номер закупівлі:
30153984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-002020-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тилик Катерина +380614341484 vmr-zakupivli@ukr.net http://vilnyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
293 756.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 10:35 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 10:35 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴293 756.92 Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.