• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.

Оголошено тендер

352 508.30 UAH
Номер: ed063766d1944fb9b7fc810e743ff782
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-002114-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
Очікувана вартість: 352 508.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.
Примітки: Категорія замовника : органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Протокол №21.08.1 від 21.08.2026
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.08.2026 09:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВільнянська
Сума352 508.30 UAH