-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги косарки та трактора (викошування комбінованих трав окрім парків)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-001169-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
120 373.60
UAH без ПДВ
Номер:
9bbddad6a85c4f26b56ffd5e8635c29d
Внутрішній номер закупівлі:
30138872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-001169-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тилик Катерина +380614341484 vmr-zakupivli@ukr.net http://vilnyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 373.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 09:43 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 09:43 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:12
Період кваліфікації:
28.08.2026 00:00 - 31.08.2026 15:38
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 373.60 Послуги косарки та трактора (викошування комбінованих трав окрім парків)