-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги косарки та трактора (викошування комбінованих трав окрім парків)
Оголошено тендер
144 448.32
UAH
Номер:
769d870b997940c588549935a91b6b7a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-015392-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
144 448.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги косарки та трактора (викошування комбінованих трав окрім парків)
Примітки:
Категорія замовника : органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Протокол №19.08.1 від 19.08.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.08.2026 17:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВільнянська
Сума144 448.32 UAH