-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009055-a
Завершена
293 756.92
UAH без ПДВ
Номер:
04090f2fa1fb4e49b099c4b16f49cee3
Внутрішній номер закупівлі:
30282457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009055-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тилик Катерина +380614341484 vmr-zakupivli@ukr.net http://vilnyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
293 756.92 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ТСЦ "ПРОСТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35286064
-
Контактна особа:
Гук Федір Олександрович 0663115124
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, м.Вільнянськ, вул.Соборна, 6/1
Ціна пропозиції
293 756.92 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a5e17a10e686405898430937aafdfa76
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009055-a-a1
Постачальник:
ПП "ТСЦ "ПРОСТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35286064
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, м.Вільнянськ, вул.Соборна, 6/1
Номер договору:
112
Сума договору:
293 756.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний