• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (порослі) та інше)

Завершена

303 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 06fabe3752044b78997a6814c75ff346
Внутрішній номер закупівлі: 29574546
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-001417-a   
Замовник: Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
Контактна особа: Тилик Катерина +380614341484 vmr-zakupivli@ukr.net http://vilnyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 303 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 09:50 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 09:50 - 26.06.2026 00:00
Аукціон: 26.06.2026 15:05 - 26.06.2026 15:35
Період кваліфікації: 26.06.2026 15:35 - 08.07.2026 10:33
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴303 600.00 Послуги з утримання парків (викошування травостою, газонів, знесення самосійних дерев (порослі) та інше)