-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Покіс травостою на узбіччі доріг та інше
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-003756-a
Завершена
211 803.85
UAH з ПДВ
Номер:
e1d2621b7399433f91a0fde0267e3295
Внутрішній номер закупівлі:
29576883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-003756-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04526963
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, місто Вільнянськ, вул.Бочарова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тилик Катерина +380614341484 vmr-zakupivli@ukr.net http://vilnyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
211 803.85 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 11:15 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 11:15 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
26.06.2026 14:24 - 26.06.2026 14:53
Період кваліфікації:
26.06.2026 14:53 - 08.07.2026 13:28
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴211 803.85 Покіс травостою на узбіччі доріг та інше