-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво- ID: UA-2026-09-02-013849-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272574
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з оброблення лісових культур репелентами, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з оброблення ліс...×-
Послуги з оброблення лісових культур репелентами, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Конотопське надлісництво), Лот 2 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Сумське надлісництво), Лот 3 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Тростянецьке надлісництво), Лот 4 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Городнянське надлісництво), Лот 5 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Корюківське надлісництво), Лот 6 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Чернігівське надлісництво)
- ID: UA-2026-08-17-006214-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103093
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з створення та доповнення лісових культур Чернігівське надлісництво- ID: UA-2026-08-12-006964-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30064042
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Сумська та Чернігівська область, у т.ч.:...×-
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Сумська та Чернігівська область, у т.ч.: Лот 1 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Корюківське надлісництво; Лот 2 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Новгород-Сіверське надлісництво; Лот 3 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво; Лот 4 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Шосткинське надлісництво
- ID: UA-2026-08-07-002983-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30021214
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги догляду за лісовими культурами та природним поновленням Городнянське надлісництво- ID: UA-2026-07-27-009707-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920366
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Сумська та Чернігівська область, у т.ч.:...×-
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Сумська та Чернігівська область, у т.ч.: Лот 1 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Городнянське надлісництво; Лот 2 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Корюківське надлісництво; Лот 3 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Ніжинське надлісництво; Лот 4 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Новгород-Сіверське надлісництво; Лот 5 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво; Лот 6 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Шосткинське надлісництво; Лот 7 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Сумське надлісництво; Лот 8 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Конотопське надлісництво; Лот 9 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Тростянецьке надлісництво
- ID: UA-2026-07-21-006893-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29868484
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Чернігівське надлісництво, у т.ч.: Ло...×-
Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Чернігівське надлісництво, у т.ч.: Лот 1 - Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику (Чернігівське надлісництво), Лот 2 - Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику (Чернігівське надлісництво)
- ID: UA-2026-07-08-003386-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29758114
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги догляду за лісовими культурами та природним поновленням Шосткинське надлісництво- ID: UA-2026-07-07-009359-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29752423
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з створення та доповнення лісових культур Корюківське надлісництво- ID: UA-2026-06-24-000365-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29630333
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Чернігівське надлісництво- ID: UA-2026-06-09-001005-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29473547
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Чернігівське надлісництво- ID: UA-2026-06-09-000539-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29473082
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Сумське надлісництво- ID: UA-2026-06-08-000354-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29459030
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги догляду за лісовими культурами та природнім поновленням Конотопське надлісництво- ID: UA-2026-06-05-002923-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29447779
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги догляду за лісовими культурами та природнім поновленням Конотопське надлісництво- ID: UA-2026-06-05-002690-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29447539
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги догляду за лісовими культурами та природнім поновленням Чернігівське надлісництво- ID: UA-2026-06-04-011393-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29441533
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомЗавершена -