-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги догляду за лісовими культурами та природним поновленням Шосткинське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-009359-a
Завершена
4 871 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
672895d634164b049e28402e220247da
Внутрішній номер закупівлі:
29752423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-009359-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Юрій Вікторович 380938922853 yurii.hryshchenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 871 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 16:02 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 16:02 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 13:12
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 22.07.2026 08:18
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 871 100.00 Послуги догляду за лісовими культурами та природним поновленням Шосткинське надлісництво