-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з створення та доповнення лісових культур Корюківське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-000365-a
Завершена
1 292 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
6ba9cec080ec4b9094d711133b8bc404
Внутрішній номер закупівлі:
29630333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-000365-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Юрій Вікторович 380938922853 yurii.hryshchenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 292 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 08:48 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 08:48 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:44
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 06.07.2026 08:19
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 292 720.00 Послуги з створення та доповнення лісових культур Корюківське надлісництво