-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Чернігівське надлісництво, у т.ч.: Лот 1 - Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику (Чернігівське надлісництво), Лот 2 - Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику (Чернігівське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-003386-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.
Завершена
5 740 998.00
UAH без ПДВ
Номер:
c62d033a189349f78e8262be2552cf4b
Внутрішній номер закупівлі:
29758114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-003386-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цюман Ліана Володимирівна 380952473309 liana.thuman@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 740 998.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 11:18 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 11:18 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 11:12
Період кваліфікації:
16.07.2026 00:00 - 20.07.2026 08:34
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 870 499.00 Лот 1 - Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику (Чернігівське надлісництво)
- Лот №2 ₴2 870 499.00 Лот 2 - Послуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику (Чернігівське надлісництво)