-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з створення та доповнення лісових культур Чернігівське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-006964-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
5 397 952.62
UAH без ПДВ
Номер:
fc10bb5091cb4ef3ab8cde0d22d6d526
Внутрішній номер закупівлі:
30064042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-006964-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Юрій Вікторович 380938922853 yurii.hryshchenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 397 952.62 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:15 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:15 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:11
Період кваліфікації:
24.08.2026 00:00 - 28.08.2026 09:53
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 397 952.62 Послуги з створення та доповнення лісових культур Чернігівське надлісництво