• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з створення та доповнення лісових культур Чернігівське надлісництво

Оголошено тендер

6 477 543.14 UAH
Номер: d00343081e4d4911bfa29533e63e9bd8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-007960-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 6 477 543.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з створення та доповнення лісових культур Чернігівське надлісництво
Примітки: Закупівля на лоти не поділяється
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом
Дата опублікування: 12.08.2026 13:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 477 543.14 UAH