-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Сумська та Чернігівська область, у т.ч.: Лот 1 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Корюківське надлісництво; Лот 2 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Новгород-Сіверське надлісництво; Лот 3 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво; Лот 4 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Шосткинське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-002983-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
2 243 055.79
UAH без ПДВ
Номер:
376fe1ae50164e8ba840f5914e29c29e
Внутрішній номер закупівлі:
30021214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-002983-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Суворова Юлія Володимирівна 380660293213 yuliia.suvorova@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 243 055.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 10:59 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 10:59 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 12:18 - 17.08.2026 15:04
Період кваліфікації:
17.08.2026 15:04 - 01.09.2026 16:26
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴301 689.12 Лот 1. Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Корюківське надлісництво
- Лот №2 ₴98 990.97 Лот 2. Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Новгород-Сіверське надлісництво
- Лот №3 ₴1 125 435.70 Лот 3. Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво
- Лот №4 ₴716 940.00 Лот 4. Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Шосткинське надлісництво