• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Сумська та Чернігівська область, у т.ч.: Лот 1 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Корюківське надлісництво; Лот 2 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Новгород-Сіверське надлісництво; Лот 3 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво; Лот 4 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Шосткинське надлісництво

Оголошено тендер

2 691 666.95 UAH
Номер: bb11645241994bd69770320ada1a322f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-001330-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 2 691 666.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Сумська та Чернігівська область, у т.ч.: Лот 1 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Корюківське надлісництво; Лот 2 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Новгород-Сіверське надлісництво; Лот 3 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво; Лот 4 – Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Шосткинське надлісництво
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом
Дата опублікування: 07.08.2026 09:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 691 666.95 UAH