-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з оброблення лісових культур репелентами, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Конотопське надлісництво), Лот 2 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Сумське надлісництво), Лот 3 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Тростянецьке надлісництво), Лот 4 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Городнянське надлісництво), Лот 5 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Корюківське надлісництво), Лот 6 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Чернігівське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006214-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
834 570.00
UAH без ПДВ
Номер:
9995939f61d54baf93cac9ea0922326d
Внутрішній номер закупівлі:
30103093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006214-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цюман Ліана Володимирівна 380952473309 liana.thuman@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
834 570.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 13:38 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 13:38 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:57
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 31.08.2026 17:00
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴346 500.00 Лот 1 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Конотопське надлісництво)
- Лот №2 ₴108 900.00 Лот 2 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Сумське надлісництво)
- Лот №3 ₴57 420.00 Лот 3 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Тростянецьке надлісництво)
- Лот №4 ₴29 700.00 Лот 4 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Городнянське надлісництво)
- Лот №5 ₴94 050.00 Лот 5 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Корюківське надлісництво)
- Лот №6 ₴198 000.00 Лот 6 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Чернігівське надлісництво)