• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з оброблення лісових культур репелентами, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Конотопське надлісництво), Лот 2 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Сумське надлісництво), Лот 3 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Тростянецьке надлісництво), Лот 4 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Городнянське надлісництво), Лот 5 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Корюківське надлісництво), Лот 6 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Чернігівське надлісництво)

Оголошено тендер

1 001 484.00 UAH
Номер: 316e18fa151f4426af0979112f2ffaf7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-005533-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 1 001 484.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з оброблення лісових культур репелентами, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Конотопське надлісництво), Лот 2 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Сумське надлісництво), Лот 3 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Тростянецьке надлісництво), Лот 4 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Городнянське надлісництво), Лот 5 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Корюківське надлісництво), Лот 6 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Чернігівське надлісництво)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом
Дата опублікування: 17.08.2026 11:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 001 484.00 UAH