-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013849-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
1 125 435.70
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
16
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c419a4f969e84da5a3c285414d968ef6
Внутрішній номер закупівлі:
30272574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013849-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Юрій Вікторович 380938922853 yurii.hryshchenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 125 435.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 19:13 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 19:13 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 19:13 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 125 435.70 Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво