-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 13...×-
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 13 Ужоцьке ПНДВ
- ID: UA-2026-08-26-002847-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30194469
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 10...×-
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 10 Ново-Стужицьке ПНДВ
- ID: UA-2026-08-26-002486-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30194124
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 7 Л...×-
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 7 Лубнянське ПНДВ
- ID: UA-2026-08-26-002102-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30193733
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 5 К...×-
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 5 Костринське ПНДВ
- ID: UA-2026-08-26-001796-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30193431
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 1 Ж...×-
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 1 Жорнавське ПНДВ
- ID: UA-2026-08-26-001396-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30193039
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги)- ID: UA-2026-08-17-006298-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103190
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) - Жорнавське ПНДВ
- ID: UA-2025-12-28-000364-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791176
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) - Ново-Стужицьке ПНДВ
- ID: UA-2025-12-28-000355-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791167
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) - Костринське ПНДВ
- ID: UA-2025-12-28-000343-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791156
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розпилювання деревини згідно коду ДК 021:2015 – 77210000-5 Лісозаготівельні посл...×-
Послуги з розпилювання деревини згідно коду ДК 021:2015 – 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
- ID: UA-2025-12-28-000323-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791135
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №6 - Ужоцьке ПНДВ
- ID: UA-2025-10-24-002949-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26876032
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №5 - Лубнянське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-24-002659-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26875728
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №3 - Костринське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-23-009542-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26865801
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №1 - Жорнавське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-23-009035-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26865283
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №4 - Костринське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-14-002501-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26740621
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -