-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 7 Лубнянське ПНДВ
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-002102-a
Завершена
60 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
ec42cd73f64d473ebab7e441c36f503d
Внутрішній номер закупівлі:
30193733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-002102-a
Замовник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-17-006298-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
60 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛОТ № 7 Лубнянське ПНДВ - квартал 14 виділ 5; квартал 10 виділ 17; квартал 18 виділ 25
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків
Кількість
203 метр квадратний
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЛОТ № 7 Лубнянське ПНДВ - квартал 10 виділ 17
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків, розкряжування на сортименти ділової та дров’яної лісопродукції, трелювання деревини
Кількість
15 метр квадратний
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2911302290
-
Адреса:
89211, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н село Новоселиця будинок 63
Ціна пропозиції
60 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2026 10:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
852738fcd69a4c7ba1dbd83797450f68
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-26-002102-a-a1
Постачальник:
СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2911302290
-
Адреса:
89211, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н село Новоселиця будинок 63
Номер договору:
23
Сума договору:
60 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ЛОТ № 7 Лубнянське ПНДВ - квартал 14 виділ 5; квартал 10 виділ 17; квартал 18 виділ 25
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків: 250.00000 UAH без ПДВ
ЛОТ № 7 Лубнянське ПНДВ - квартал 10 виділ 17 Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків, розкряжування на сортименти ділової та дров’яної лісопродукції, трелювання деревини: 650.00000 UAH без ПДВ
ЛОТ № 7 Лубнянське ПНДВ - квартал 10 виділ 17 Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків, розкряжування на сортименти ділової та дров’яної лісопродукції, трелювання деревини: 650.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 10:13
Статус:
Підписаний