• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 13 Ужоцьке ПНДВ

Завершена

47 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 1f822312fdb84bea9ee32181c56adcf7
Внутрішній номер закупівлі: 30194469
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-002847-a   
Замовник: Ужанський національний природний парк
Контактна особа: Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-17-006298-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 47 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛОТ № 13 Ужоцьке ПНДВ - квартал 15 виділ 16; квартал 9 виділ 8; квартал 18 виділ 7 Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків
Код ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Кількість 190 метр квадратний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШОЛЯК ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 47 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2026 10:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: da15cd04e7a548bb984a56468806cb8b
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-26-002847-a-a1
Постачальник: ШОЛЯК ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
Номер договору: 25
Сума договору: 47 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: ЛОТ № 13 Ужоцьке ПНДВ - квартал 15 виділ 16; квартал 9 виділ 8; квартал 18 виділ 7 Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків: 250.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.08.2026 10:41
Статус:
Підписаний
PDF
Договір №25 від 26.08.2026.PDF