• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №3 - Костринське ПНДВ

Завершена

34 510.00 UAH без ПДВ
Номер: e8d4936455424d38a055705a8d8f8d4b
Внутрішній номер закупівлі: 26865801
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-23-009542-a   
Замовник: Ужанський національний природний парк
Контактна особа: Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-01-007404-a
Очікувана вартість: 34 510.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків квартал 5 виділ 18 - 203 куб.м.
Код ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревини
Кількість 203 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Ціна пропозиції 34 510.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2025 14:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 58a6defbf711490b942ba3fcc642a0d6
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-23-009542-a-c1
Постачальник: СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Номер договору: 35
Сума договору: 34 340.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучківквартал 5 виділ 18 - 203 куб.м.: 170.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 23.10.2025 14:01
Статус:
Виконаний
PDF
Договір № 35 від 23.10.2025.PDF
PDF
Дод. угода №2 від 30.12.2025.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s