-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №1 - Жорнавське ПНДВ
Тендер Prozorro UA-2025-10-23-009035-a
Завершена
12 240.00
UAH без ПДВ
Номер:
ee3049f18516494bbfddb4f92e9795b4
Внутрішній номер закупівлі:
26865283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-23-009035-a
Замовник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-01-007404-a
Очікувана вартість:
12 240.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків
квартал 6 виділ 10 - 72 куб.м.
Кількість
72 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2911302290
-
Адреса:
89211, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н село Новоселиця будинок 63
Ціна пропозиції
12 240.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2025 13:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8cd21205b4a7463f8661b931ea9ea154
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-23-009035-a-b1
Постачальник:
СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2911302290
-
Адреса:
89211, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н село Новоселиця будинок 63
Номер договору:
34
Сума договору:
11 560.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучківквартал 6 виділ 10 - 72 куб.м.: 170.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
23.10.2025 13:44
Статус:
Виконаний