• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №1 - Жорнавське ПНДВ

Оголошено тендер

12 240.00 UAH
Номер: ca0df7ccc37d4b54a186ac12e839cbb7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-23-010890-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Ужанський національний природний парк
Замовник: Ужанський національний природний парк
Очікувана вартість: 12 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №1 - Жорнавське ПНДВ
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревини
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.10.2025 13:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2701160 - Збереження природно-заповідного фонду
Сума12 240.00 UAH