• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 10 Ново-Стужицьке ПНДВ

Завершена

55 250.00 UAH без ПДВ
Номер: fd6ebc6aa04a4730b805b4b9bd1fad87
Внутрішній номер закупівлі: 30194124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-002486-a   
Замовник: Ужанський національний природний парк
Контактна особа: Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-17-006298-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 55 250.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛОТ № 10 Ново-Стужицьке ПНДВ - квартал 21 виділ 25 Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків
Код ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Кількість 221 метр квадратний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШОЛЯК ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 55 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2026 10:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d4c67437750e40aca9bb13a2221575ed
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-26-002486-a-a1
Постачальник: ШОЛЯК ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
Номер договору: 24
Сума договору: 55 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: ЛОТ № 10 Ново-Стужицьке ПНДВ - квартал 21 виділ 25 Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків: 250.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.08.2026 10:28
Статус:
Підписаний
PDF
Договір № 24 від 26.05.2026.PDF