-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 10 Ново-Стужицьке ПНДВ
Оголошено тендер
66 300.00
UAH
Номер:
9e1d6e301b2b4459985788dad3bd597a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-001199-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
66 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 10 Ново-Стужицьке ПНДВ
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.08.2026 09:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1201120 - Збереження природно-заповідного фонду
Сума66 300.00 UAH