-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 5 Костринське ПНДВ
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-001796-a
Завершена
41 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3d65d22a825342438a0c5d897c34dcee
Внутрішній номер закупівлі:
30193431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-001796-a
Замовник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-17-006298-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
41 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛОТ № 5 Костринське ПНДВ - квартал 10 виділ 11; квартал 5 виділ 12;
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків
Кількість
166 метр квадратний
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2911302290
-
Адреса:
89211, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н село Новоселиця будинок 63
Ціна пропозиції
41 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2026 10:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7a2b5989f30842e184445fbd16624115
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-26-001796-a-a1
Постачальник:
СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2911302290
-
Адреса:
89211, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н село Новоселиця будинок 63
Номер договору:
22
Сума договору:
41 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ЛОТ № 5 Костринське ПНДВ - квартал 10 виділ 11; квартал 5 виділ 12;
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків: 250.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 10:02
Статус:
Підписаний