-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006298-a
Торги не відбулися
1 461 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
df8f881bcd4a4683a02e628d7121ad23
Внутрішній номер закупівлі:
30103190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006298-a
Замовник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 461 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 13:41 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 13:41 - 25.08.2026 09:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:04
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴44 800.00 ЛОТ № 1 Жорнавське ПНДВ
- Лот №2 ₴88 200.00 ЛОТ № 2 Жорнавське ПНДВ
- Лот №3 ₴92 150.00 ЛОТ № 3 Жорнавське ПНДВ
- Лот №4 ₴83 650.00 ЛОТ № 4 Жорнавське ПНДВ
- Лот №5 ₴41 500.00 ЛОТ № 5 Костринське ПНДВ
- Лот №6 ₴158 750.00 ЛОТ № 6 Костринське ПНДВ
- Лот №7 ₴60 500.00 ЛОТ № 7 Лубнянське ПНДВ
- Лот №8 ₴171 500.00 ЛОТ № 8 Лубнянське ПНДВ
- Лот №9 ₴79 950.00 ЛОТ № 9 Лубнянське ПНДВ
- Лот №10 ₴55 250.00 ЛОТ № 10 Ново-Стужицьке ПНДВ
- Лот №11 ₴146 750.00 ЛОТ № 11 Ново-Стужицьке ПНДВ
- Лот №12 ₴110 650.00 ЛОТ № 12 Ново-Стужицьке ПНДВ
- Лот №13 ₴47 500.00 ЛОТ № 13 Ужоцьке ПНДВ
- Лот №14 ₴78 250.00 ЛОТ № 14 Ужоцьке ПНДВ
- Лот №15 ₴43 750.00 ЛОТ № 15 Ужоцьке ПНДВ
- Лот №16 ₴158 800.00 ЛОТ № 16 Ужоцьке ПНДВ