-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги)
Оголошено тендер
1 754 340.00
UAH
Номер:
150d7ba2d3dc4565a8553ddaebfa6341
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-007807-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 754 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 13:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1201120 - Збереження природно-заповідного фонду
Сума1 754 340.00 UAH