-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 "Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням&qu...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 "Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням" (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
- ID: UA-2026-03-03-000299-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28473537
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послу...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
- ID: UA-2026-01-08-006213-a
- Дата створення : 08.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27862070
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послу...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
- ID: UA-2025-01-14-008933-a
- Дата створення : 14.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24014633
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послу...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
- ID: UA-2025-01-07-001496-a
- Дата створення : 07.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23951202
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послу...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
- ID: UA-2024-03-11-000077-a
- Дата створення : 11.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20972202
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послу...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
- ID: UA-2024-01-12-005402-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20367123
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Впров...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Впровадження та супроводження програмного забезпечення для обробки даних щодо обліку харчування в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
- ID: UA-2023-12-25-004209-a
- Дата створення : 25.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20230769
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Система управління продуктами і кухнею: "СУПіК"- ID: UA-2023-05-30-007316-a
- Дата створення : 30.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17936669
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послу...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
- ID: UA-2023-04-14-000796-a
- Дата створення : 14.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17497772
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Примірник та пакети оновлення (компоненти) комп'ютерної програми "M.E.Doc"- ID: UA-2021-10-18-003093-c
- Дата створення : 18.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11994287
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка веб-сайту навчального закладу- ID: UA-2020-12-16-000606-a
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7776285
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання програмно...×-
72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання програмного забезпечення)
- ID: UA-2020-11-23-001155-c
- Дата створення : 23.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7321918
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо консультування з питань обслуговування роботи комп'ютерної програми &quo...- ID: UA-2020-11-05-006998-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7060322
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Примірник та п...×-
ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Примірник та пакети оновлення (компоненти) комп'ютерної програми "M.E.Doc")
- ID: UA-2020-11-05-001536-a
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7058768
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Примірник та п...×-
ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Примірник та пакети оновлення (компоненти) комп'ютерної програми "M.E.Doc")
- ID: UA-2020-10-21-009083-a
- Дата створення : 21.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6820810
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -