• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 "Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням" (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)

Завершена

202 200.00 UAH з ПДВ
Номер: a0956e9ca4bb421da6aac26619321ce2
Внутрішній номер закупівлі: 28473537
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-03-000299-a   
Замовник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Контактна особа: Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 202 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.03.2026 08:44 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2026 08:44 - 11.03.2026 00:00
Аукціон: з 11.03.2026 15:50
Період кваліфікації: 11.03.2026 00:00 - 12.03.2026 09:22
Період завантаження договору: 18.03.2026 00:00 - 28.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴202 200.00 Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії